RESULTS JUN 17-18 TOURNAMENTS

Click Here to Read More
Here are the results posts for this last week! Click the links below for further information!

2017 GREAT LAKES OPEN PRESENTED BY DISCRAFT
Open Men’s Winner – Ziggy Bierekoven
Open Women’s Winner – Krystal Fromm
Masters’ Men’s Winner – Jeff Bauman
Advanced Men’s Winner – Nathan Kretz
Advanced Masters’ Men’s Winner – Michael Kurvi
Advanced Grandmasters’ Men’s Winner – Billy Ray Osborn
Intermediate Men’s Winner – Ronald Jacobs
Recreational Men’s Winner – David Sepulvedo
Recreational Women’s Winner – Rene Burton
Congratulations on your wins!!!

HIGH PLAINS CHALLENGE
Open Men’s Winner – Joe Rovere
Open Women’s Winner – McKayla Thomas
Masters’ Men’s Winner – Jon Drummond
Masters’ Women’s Winner – Karen Sattler
Grandmasters’ Men’s Winner – Randy Lahm Sr
Senior Grandmasters’ Men’s Winner – Kevin Rorabaugh
Advanced Men’s Winner – Jamalle Castillo
Advanced Women’s Winner – Missy Gannon
Advanced Masters’ Men’s Winner – Bob Wilking
Advanced Grandmasters’ Men’s Winner – Scott Taylor
Advanced Senior Grandmasters’ Men’s Winner – Wayne Carlson
Intermediate Men’s Winner – Anthony Rodgers
Congratulations on your wins!!!

KANAWHA VALLEY REGIONAL
Open Men’s Winner – Andrew Fish
Open Women’s Winner – Susie Byrd
Masters’ Men’s Winner – Johnny Sias
Advanced Men’s Winner – Travis Dick
Advanced Masters’ Men’s Winner – Matt Turner
Intermediate Men’s Winner – Wesley Muncy
Intermediate Women’s Winner – Abigail Sullivan
Recreational Men’s Winner – Zachary Hickman
Novice Men’s Winner – Coary Inscore
Junior I Boys’ Winner – Matthew Coccaro
Congratulations on your wins!!!

33RD ANNUAL MID-AMERICA OPEN
Open Men’s Winner – George Smith
Masters’ Men’s Winner – Keith Amerson
Advanced Men’s Winner – Trevor Ely
Advanced Women’s Winner – Megan Krietzman
Advanced Masters’ Men’s Winner – Justin Coy
Advanced Grandmasters’ Men’s Winner – Jeff Cramer
Intermediate Men’s Winner – Nic Maglio
Intermediate Women’s Winner – Erika Tompkins
Recreational Men’s Winner – Christopher Mooney
Recreational Women’s Winner – DeNeil Hedrick
Junior I Boys’ Winner – Jonas Crowe
Junior IV Girls’ Winner – Virginia Polkinghorne
Junior V Girls’ Winner – Ava Meyer
Congratulations on your wins!!!